Barsawia

Forum gry Barsawia
Teraz jest 29 mar 2024, o 10:48

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 cze 2018, o 14:56 
Hej,

Nie wiem w którym temacie najlepiej się wypowiedzieć, więc wrzucę tutaj. Dwie sprawy.

1. Czy ktoś z szanownego grona Administracji byłby łaskaw zajrzeć na pocztę Rektorem Maehem?

2. Niedawno powstał kanał Arkadii na Discord i dziś otworzyliśmy podkanał Barsawii. Jest naprawdę spory odzew. Zapraszam do zajrzenia pod tym linkiem: https://discord.gg/s3KDVSf. Dla tych co nieznają Discorda to teraz najpopularniejszy komunikator wśród graczy. Troche na wzór Slacka. Jest klient Webowy, Desktop (PC, Mac, Linux), aplikacja na iOS i Android.

Pozdrawiam,
Elvthe


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  
PostNapisane: 18 lut 2019, o 01:08 
Offline

Dołączył(a): 18 lut 2019, o 01:02
Posty: 1
Witam. Ktos sie spotkal moze z taka sytuacja:
Straciles polaczenie na 17945 dni 6 minut 59 sekund.
Nie udalo sie zlokalizowac miejsca, w ktorym straciles kontakt z rzeczywistoscia.
Z tego powodu przenosze Cie do twojej lokacji startowej.

.: Sypialnia :.
Jest tutaj jedno widoczne wyjscie: wschod.
> sp

Slucham?
> kto

Slucham?
> system

Slucham?
>

Zasadniczo zadna komenda nie dziala ale moge sie poruszac po swiecie. Gdy wpisuje komende "zakoncz" pojawia sie blad. :shock: :shock:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: 19 lut 2019, o 12:10 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2018, o 22:16
Posty: 2
Hej,
miałem wczoraj dokładnie tak samo. Teraz niby jestem w stanie się zalogować, ale zakończyć już nie można. Wyskakuje komunikat błędu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: 8 lis 2019, o 21:28 
@Lukkis! Siemanko, pamiętam zjazd we Wrocku. Dawaj fotki!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  
PostNapisane: 16 lut 2020, o 14:11 
Lukkis napisał(a):
Hey. Widzę ze nie tylko ja doznałem przebłysku „ciekawe co na Barsawii”. Grałem w samych początkach MUDa, byłem na dwóch zjazdach, m.in we Wrocku, nawet ostatnio znalazłem foty z tego epokowego wydarzenia ;) i tu głupie pytanie: myślicie ze moja postać może jeszcze istnieć czy były kasowane po jakimś czasie?

Podaj nazwe postaci to sprawdzimy.
PS Czekam na link aktywujacy moje konto


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  
PostNapisane: 14 sty 2022, o 00:24 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2020, o 17:14
Posty: 10
Forum było tymczasowe, ale się zasiedziało, wiec już zostanie, tylko je trochę osprzątniemy. Naprawiłem wysyłanie maili z forum i aktywowałem wszystkie nieaktywne konta. W razie czego proszę o kontakt.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL